Геращенко «шокував» стан фортифікаційних споруд на Харківщині (фото)

Джерело: Ірина Геращенко/Telegram

Співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко відвідала Харківщину та заявила, що її “шокує” ситуація з фортифікаційними спорудами на цьому напрямку.

Фото: Ірина Геращенко/Telegram

“Кучугури “зубів дракона”, які вже кришаться, валяються, звалені докупи кілька місяців. Й тільки зараз на певних ділянках їх розтягують трактори і починають встановлювати”, – сказала вона. 

Співголова фракції “ЄС” додала, що “верх фортифікаційного безумства” – це закопаний опорний пункт.

“На нього пішли мільйони гривень, але ж гроші просто вкопали в землю. Військові вважають цю халабуду спланованим шкідництвом і змушені самотужки будувати спостережний обʼєкт поблизу, на високій місцевості”, – написала Геращенко. 

Фото: Ірина Геращенко/Telegram

Нардепка запитала, чому після деокупації Херсонщини за півтора року не побудували відповідні фортифікації.

“Хто відповідає за інженерні роботи і якість фортифікацій, формував  технічні характеристики? Скільки на це пішло грошей, і хто на цьому нажився? Хто понесе відповідальність?” – наголосила Геращенко.

Вона додала, що усю інформацію передали в ТСК щодо фортифікацій.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.

У вересні російська армія щоденно втрачала на полі бою в Україні у середньому по 1271 особі вбитими та пораненими. Відповідні дані оприлюднив високопосадовець Північноатлантичного альянсу на брифінгу в Брюсселі в кулуарах засідання міністрів оборони 17 жовтня. 

Надлишок нафти на світовому ринку штовхає її ціну вниз, а разом з нею нижче встановленого порогу у $60 за барель опустилася і вартість російського сорту.