Главу штабу армії Південної Кореї усунули від обов’язків на тлі скандалу

Джерело: Yonhap

Генерала Пак Ан Су, начальника штабу армії Південної Кореї, 12 грудня відсторонили від виконання службових обов’язків. Він обіймав посаду головнокомандувача під час воєнного стану, запровадженого 3 грудня.

За інформацією видання, Пак став черговим військовим командиром, відстороненим через розширення розслідування щодо їхньої участі у запровадженні воєнного стану президентом Юн Сук Йолем. Незадовго після цього на ім’я генерала був виданий військовий наказ, який забороняє будь-яку політичну діяльність.

Під час парламентської сесії Пак заявив, що дізнався про введення воєнного стану зі звернення президента по телебаченню. Він стверджував, що не брав участі у розробці відповідного документа.

Також повідомляється, що після скасування воєнного режиму генерал пропонував свою відставку тодішньому міністру оборони Кім Йон Хену, але залишився на посаді після відхилення його пропозиції президентом.

Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.