Google пожертвує $8 млн ізраїльським та палестинським організаціям

Джерело: The Jerusalem Post

Google оголосив у вівторок, 17 жовтня, що пожертвує 8 мільйонів доларів ізраїльським і палестинським організаціям на тлі війни в Ізраїлі.

Зокрема, близько 3 мільйонів доларів США планується інвестувати в екстрені заходи в Ізраїлі, призначені для психологічної та емоційної підтримки жертв, дітей і сімей.

Крім того, співробітники та керівництво компанії пожертвували 600 000 доларів для Magen David Adom, United Hatzalah та ERAN.

Близько 3 мільйонів доларів також призначені для Палестинського Червоного Півмісяця, ЮНІСЕФ Гази та організацій, які допомагають гуманітарним обладнанням.

У середу, 29 травня, Європейське космічне агентство (ESA) запустило супутник для дослідження впливу хмар на зміну клімату.

Кібератаки стають все поширенішими та мають руйнівніші наслідки, створюючи нові ризики для кібербезпеки користувачів всесвітньої павутини.

Український режисер та військовий Олег Сенцов повідомив, що його новий фільм “Реал” вперше покажуть в рамках програми “Спеціальні покази” на 59-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах у Чехії.

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про викриття численних фактів катування ув’язнених у кількох регіонах України. Серед цього підозру в катуваннях висунули чотирьом службовцям Божковської виправної колонії №16 на Полтавщині.

Президент США Джо Байден розглядає два варіанти жорстких заходів, аби протистояти просуванню РФ в Україні. Серед них – покарання Китаю за допомогу Росії та дозвіл Україні бити по території РФ американським озброєнням малого радіуса дії.