Ілон Маск висловився щодо контрнаступу України згадавши про чисельну перевагу росіян
Джерело: Twitter-акаунт Ілона Маска
Американський мільярдер і винахідник, засновник компанії SpaceX та Tesla, а також власник соцмережі Twitter Ілон Маск поділився думкою щодо українського контрнаступу зазначивши, що Росія кількісно переважає Україну.
Він зауважив, що молоді українці та росіяни “довгий час гинули в окопах майже без територіальних здобутків”.
“Яка б сторона не пішла в наступ на міцно укріплені позиції, вона втратить набагато більше солдатів. Більш того, Росія чисельно перевищує Україну ~4:1, тому виграла б війну на виснаження, навіть якби втрати були рівні”, – наголосив Маск.
Він резюмував, що у випадку провалу контрнаступу ЗСУ з великими втратами, російські окупаційні війська захоплять ще більше українських територій. У зв’язку із цим, додав винахідник, Україна не здійснює масштабного наступу.
- За два дні з моменту запуску до нового застосунку Threads від Meta долучилися понад 70 млн користувачів. Соцмережа стала конкурентом Twitter, гендиректором якої є мільярдер Ілон Маск.
- Під час свого контрнаступу українські військові навмисно дотримуються уповільненого темпу просування. Це робиться з метою збереження їх власного бойового ресурсу та виснаження російської армії.
Генштаб оприлюднив відео, на якому 14-та окрема механізована бригада імені князя Романа Великого демонструє успішну операцію на Куп’янському напрямку. Українські захисники знищили бронетанкову групу противника, атакувавши п’ять одиниць техніки, серед яких танки та БМП.
У Польщі до Українського легіону станом на сьогодні вже подали більше тисячі заяв, повідомив посол України у Польщі Василь Боднар.
На повномасштабній війні РФ проти України загинув ще один грузинський боєць Бадрі Кварацхелія. Інформацію підтвердили у МЗС Грузії.
22 грудня прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо прилетів з візитом до Росії. Наразі триває офіційна зустріч між ним та главою РФ Володимиром Путіним у Кремлі.
Обраний президент США у своїй передвиборчій кампанії обіцяв швидко покласти край російсько-українській війні. Responsible Statecraft припускає, що може розглянути нестандартні підходи, а саме використання арктичних питань для переговорів із Росією.