Інвестори OpenAI вивчають можливість позову проти ради директорів після звільнення Альтмана
Джерело: Reuters
В OpenAI деякі інвестори з юридичними консультантами вивчають можливість подання судового позову проти ради директорів через звільнення гендиректора Сема Альтмана. Додатковою причиною є те, що його звільнення спровокувало потенційний масовий відтік співробітників.
“Інвестори побоюються, що можуть втратити сотні мільйонів доларів, які вони вклали в OpenAI, у разі потенційного спаду найпопулярнішого стартапу в швидкозростаючому секторі ШІ”, – пише Reuters.
Видання скерувало запит на коментар до компанії, але не отримано відповіді.
Semafor зазначило, що Microsoft, до якої перейшов працювати Сем Альтман, контролює 49% акцій компанії. Інші інвестори та співробітники контролюють 49%, а 2% належить некомерційній материнській компанії OpenAI.
- Рада директорів OpenAI в п’ятницю, 17 листопада, звільнила генерального директора компанії Сема Альтмана.
- Рада директорів компанії штучного інтелекту OpenAI вела переговори із Семом Альтманом, якого нещодавно звільнили з посади генерального директора, про можливість його повернення в компанію.
- Майже увесь персонал OpenAI погрожує звільнитися та перейти до Microsoft. Вони вимагають, аби чинне керівництво компанії подало у відставку після звільнення колишнього гендиректора Сема Альтмана.
Збройні сили Тайваню розпочали навчання, вперше використавши міський громадський транспорт для підготовки до відбиття вторгнення з боку Китаю. Військові “тримали оборону” на вулицях Тайбея, аби краще підготуватися до потенційної атаки та підвищити обізнаність населення стосовно наслідків кризи.
У заповіднику Пана, що в центральному індійському штаті Мадг’я-Прадеш, померла найстаріша в Азії слониха Ватсала, якій було понад 100 років, що майже вдвічі перевищує середню тривалість життя азійських слонів.
Американська акторка Дженніфер Еністон зіграє у драматичній комедії “Я рада, що моя мама померла” для стримінгового сервісу Apple TV+.
15 липня Верховна Рада не підтримала постанову, котра на місяць блокувала підписання закону про реформу Агентства з розшуку та менеджменту активів.
В Україні значна частина прокурорів виходять на пенсію до 50 років. Так, через передбачені законодавством пільги, нині існує декілька тих, хто отримує пенсійні виплати до 40 років.