Ірландія розглядає можливість скорочення виплат українським біженцям
Джерело: The Telegraph
Ірландія розглядає можливість подальшого скорочення підтримки та виплат для українських біженців, оскільки їм важко влаштувати кількість мігрантів, які прибувають до країни.
Після повномасштабного вторгнення Росії Ірландія, країна з населенням близько 5,1 мільйона людей, прийняла понад 104 000 українських біженців.
Лише до 12 квітня цього року понад 6 тисяч осіб подали заявки на притулок в Ірландії.
Минулого року Ірландія скоротила допомогу новоприбулим українським біженцям й заявила, що досягає межі підтримки, яку вона може надати мігрантам.
Країна скоротила виплати новоприбулим українцям у державному житлі до 33,19 фунта стерлінгів на тиждень зі 188,19 фунта стерлінгів, і встановила 90-денний ліміт на час, протягом якого вони можуть отримати державне житло.
Подальше скорочення підтримки українців буде серед питань, які незабаром обговорюватимуть на нараді з питань міграції.
- Перша леді України Олена Зеленська прокоментувала ситуацію з українцями, які вимушено виїхали до Європи через повномасштабне вторгнення РФ.
- Нідерландська партія BBB запропонувала відправляти українських громадян назад у ті частини країни, які не торкнулася повномасштабна війна.
- 12 березня в одному з найбільших центрів для українських біженців у Німеччині, де проживала 301 особа, сталася пожежа. За попередніми даними, про жертв не повідомлялося.
Сили оборони України 30 червня здійснили успішний удар по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ на тимчасово окупованій території Донецької області, суттєво ускладнивши оперативне управління в ключових районах.
1 липня президент Володимир Зеленський підписав Закон, котрим гарантується військовослужбовцям виплата грошової компенсації за всі невикористані дні відпустки у разі звільнення зі служби (№ 4470-IX).
1 липня російський лідер Володимир Путін провів розмову з президентом Франції Емманюелем Макроном.
Міжвідомча робоча група з перевірки обґрунтованості рішень медико-соціальних експертних комісій вже опрацювала 1692 із 2636 справ стосовно посадовців. Станом на 1 липня скасували 445 рішень.
Верховна Рада України взяла до розгляду законопроєкт №13423, який може легалізувати масштабну корупцію в оборонній сфері.