Ізраїль розпочинає другу фазу війни в Газі наземною операцією, – Reuters

Джерело: Reuters

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив у суботу, 28 жовтня, що ізраїльські війська вступили в другу фазу війни в Секторі Гази, продовжуючи наземні операції проти бойовиків ХАМАС.

Виступаючи на прес-конференції в Тель-Авіві, Нетаньяху попередив, що війна буде довгою і важкою, і повторив заклик Ізраїлю до палестинських мирних жителів евакуюватися з північної частини Сектора Гази.

Він пообіцяв, що докладе всіх зусиль для порятунку понад 200 заручників, яких утримує ХАМАС.

“Це другий етап війни, цілі якого зрозумілі – знищити керівний і військовий потенціал ХАМАС і повернути заручників додому”, – сказав Нетаньягу журналістам.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.