Канадський дизайнер створив капелюх з написом «Канада не продається»

Джерело: Reuters
Засновник дизайнерської фірми з Оттави Ліам Муні презентував капелюх з написом “Канада не продається” у відповідь на погрози Дональда Трампа зробити Канаду 51-м штатом США.
Як розповіли у виданні, популярність капелюха зросла після того, як Дуг Форд, прем’єр провінції Онтаріо, вдягнув його під час зустрічі з прем’єр-міністром Джастіном Трюдо минулого тижня.
Муні зауважив, що з того моменту в мережі було замовлено десятки тисяч капелюхів.
За його словами, він створив ці капелюхи як творчу відповідь на риторику президента Трампа, “прагнучи прорватися крізь політичний дискурс з посланням націоналізму та єдності”.
“Це можливість об’єднати людей з усього громадянського суспільства, незалежно від політичних переконань”, – наголосив Муні.
Муні і його бізнес-партнер розробили капелюхи після перегляду інтерв’ю Форда на телеканалі Fox News, де ведучий пропонував обговорити можливість анексії Канади. Відповідаючи на це, Форд підкреслив, що “Канада не продається”.
- Під час спілкування із обраним президентом США Дональдом Трампом у листопаді Джастін Трюдо жартома запропонував обміняти деякі регіони Канади на американські штати.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 13 липня. На даний час загалом відбулося 152 бойових зіткнення.
14 липня Кабінет Міністрів підготував оновлення державної підтримки населення та має затвердити оновлені виплати при народженні дитини, а також підтримку у перші роки її життя. Про це заявив президент Володимир Зеленський після зустрічі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.
13 липня італійський тенісист Яннік Сіннер здобув перемогу на Вімблдоні-2025, третьому у сезоні турніру серії Grand Slam.
Президент США Дональд Трамп розглядає можливість конфіскувати близько $5 млрд російських активів за кордоном і передати їх Україні.
В Україні з’явилися нові боєприпаси, що дозволяють ефективно боротися з дронами за допомогою стандартних автоматів. Оборонний кластер Brave1 ініціював розробку антидронових набоїв, що в рази підвищують шанси військових уразити рухому ціль.