Кількість випадків COVID-19 у всьому світі зросла на 80% через появу нового підвиду

Джерело: Straits Times

Всесвітня організація охорони здоров’я в п’ятницю, 11 серпня, повідомила, що кількість нових випадків Covid-19, зареєстрованих у всьому світі, зросла на 80 відсотків.

У травні ВООЗ оголосила, що Covid більше не є глобальною пандемією. Але вони попередили, що вірус продовжуватиме циркулювати та мутувати, викликаючи випадкові сплески інфекцій, госпіталізацій та смертей.

У своєму щотижневому звіті агентство ООН повідомило, що з 10 липня по 6 серпня країни повідомили про майже 1,5 мільйона нових випадків захворювання, що на 80 % більше, ніж за попередні 28 днів.

ВООЗ попередила, що зареєстрована кількість випадків і смертей не відповідає справжнім цифрам. Частково це пояснюється тим, що країни проводять набагато менше тестування та моніторингу, ніж на попередніх етапах пандемії.

Експерти припускають, що літні подорожі, зниження імунітету та новий підвид могли вплинути на зростання захворювань.

Антуан Флао, директор Інституту глобального здоров’я Женевського університету, сказав, що справжня ситуація з Covid-19 залишається невідомою.

“Органам охорони здоров’я необхідно терміново відновити надійну систему моніторингу здоров’я Covid”, — сказав він, закликавши аналізувати стічні води, щоб виявити тенденції вірусу.

Хоча вплив Covid-19 значно зменшився через високий рівень імунітету від вакцинації або попередньої інфекції, вірус все ще становить загрозу.

ВООЗ закликала країни активізувати роботу з вакцинації.

Фармацевтичні компанії Pfizer/BioNTech, Moderna та Novavax працюють над оновленням своїх вакцин проти Covid-19, щоб націлити їх на нові підвиди.

Заступник міністра фінансів США Воллі Адейемо в середу, 29 травня, відвідає Київ для переговорів з міністром фінансів України Сергієм Марченком та іншими урядовцями щодо майбутніх планів посилення санкцій проти Росії.

Після нещодавнього нападу мігранта на прикордонника, який зазнав ножового поранення, прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск оголосив про відновлення буферної зони на кордоні з Білоруссю. Він заявив про це під час пресконференції в селі Дубичі Церковні, недалеко від кордону з Білоруссю.

Джерело: Наталка Діденко Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що 30 травня в Україні побільшає дощів з…

П’ятий Президент України та лідер “Євросолідарності” закликав європейців не дати жодного шансу проросійським політ силам на майбутніх виборах.

Станом на 11:00 в середу, 29 травня, на фронті вже відбулось 28 бойових зіткнень. Окупанти здійснили шість авіаударів із застосуванням десяти КАБів та 476 обстрілів позицій ЗСУ.