Кім Чен Ин заявив про законне право знищити Південну Корею
Джерело: Bloomberg
Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив про законне право знищити Південну Корею, усунувши концепцію мирного об’єднання з національної політики Північної Кореї.
Під час візиту до міністерства оборони на святкування річниці заснування армії Кім Чен Ин заявив, що “маріонетки” Південної Кореї відкинули зусилля КНДР щодо співпраці та прагнуть поглинути свого сусіда.
Тому, додав Кім Чен Ин, буде правильно назвати Південну Корею “основним ворогом”, що дає можливість законно “атакувати та знищити її у будь-який час”.
Днем раніше у КНДР повідомили, що парламент Північної Кореї скасував закони про економічну співпрацю з Південною Кореєю.
З початку року режим Кім Чен Ина розгорнув кампанію тиску на Південну Корею, випробовуючи крилаті ракети та роблячи погрозливі заяви. Нещодавно у Пхеньяні також знесли пам’ятник, який символізував надії на об’єднання Північної та Південної Кореї.
У Сеулі вважають, що погрози від КНДР зумовлені парламентськими виборами у Південній Кореї, які заплановані на квітень, де за перемогу боротимуться політична сила президента Юн Сук Йоля “Народна сила” – яка підтримує зближення зі США та жорстку політику щодо КНДР – та Демократична партія, яка виступає за покращення відносин з Північною Кореєю.
Північнокорейський лідер має звичку влаштовувати провокації, які збігаються з виборами в Південній Кореї.
- Голова МЗС РФ Сергій Лавров 24 січня на пресконференції в ООН заявив, що США, Японія та Південна Корея нібито готуються до війни з КНДР.
- 15 січня лідер Північної Кореї Кім Чен Ин закликав змінити конституцію, щоб Південна Корея розглядалася як “головний ворог”. Він також заявив, що КНДР “не має наміру уникати війни, якщо вона станеться”.
21 липня, під час зустрічі з керівниками українських посольств, президент Володимир Зеленський закликав до поглиблення економічного та безпекового діалогу з Африкою, аби зміцнити партнерство та позбавити РФ важелів впливу у регіоні.
21 липня, під час зустрічі з керівниками українських посольств, президент Володимир Зеленський зауважив, що Україна може отримати від НАТО додаткове фінансування для Сил оборони та мотивації військових.
21 липня, під час зустрічі з керівниками українських посольств, президент Володимир Зеленський зазначив, що політичне рішення країн G7 є головним для конфіскації заморожених активів РФ.
Міністерство освіти і науки скасувало наказ №1112 та вилучило частину норм з наказу №1115, котрі раніше внесли наказом №1276. Відповідні зміни стосуються вимог щодо дистанційного навчання, зокрема — мінімальної наповнюваності класів та особливостей навчання дітей, які є внутрішньо переміщеними особами.
Посли держав “Групи семи” заявили про стурбованість через розпочаті розслідування стосовно співробітників Національного антикорупційного бюро.