КНДР запустила сміттєву кулю, але вона приземлилася на офіс президента Південної Кореї
Джерело: Yonhap
У Південній Кореї на території президентської резиденції приземлилася одна з повітряних куль зі сміттям. Їх вже декілька місяців запускає КНДР в сторону Південної Кореї.
Служба безпеки президента зазначила, що сміття виявили під час моніторингу останньої партії повітряних куль, запущених Північною Кореєю раніше цього дня.
“Розслідування, проведене групою хімічного, біологічного та радіологічного реагування, показало, що об’єкти не становлять небезпеки або забруднення. Ми продовжуємо моніторинг у співпраці з Об’єднаним комітетом начальників штабів”, — додали вони.
Зазначимо, що ще 29 травня Північна Корея відправила понад 150 повітряних куль зі сміттям на територію Південної Кореї. Це сталось після того, як КНДР пообіцяла “дати відповідь” на дії активістів з Південної Кореї, які розповсюджують листівки проти КНДР. Після цього у Південній Кореї закликали громадськість уникати їх.
Наприклад, вже 2 червня КНДР запустила понад 600 повітряних куль зі сміттям. 5 червня посадовці КНДР заявили, що тимчасово припинять запуск повітряних куль, наповнених сміттям і екскрементами, на територію Південної Кореї. Через чотири дні було запущено ще понад 300 повітряних куль. У смітті, яке Пхеньян відправляв до Південної Кореї з повітряними кулями, виявляли паразитів.
- Міжнародний аеропорт Інчхон у Сеулі (Південна Корея) довелось закрити на три години, через повітряні кулі зі сміттям з КНДР.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.