Команда Такера Карлсона спростувала запуск телешоу на «Россия 24» (оновлено)

Джерело: News.ru

Відомий американський телеведучий Такер Карлсон, який раніше працював на телеканалі Fox News, начебто почав вести власне шоу під назвою TUCKER на російському телеканалі “Росія 24”. Передача також доступна у форматі онлайн. Згодом команда журналіста спростувала поширену у ЗМІ інформацію.

Шоу стало результатом спільного проєкту російського телеканалу та YouTube-каналу “Карлсон ТБ”. Перший випуск TUCKER присвятили хворобі Лайма та кліщам. Під час ефіру Карлсон обговорював з експертом поширення цього захворювання та його наслідки.

У лютому поточного року Такер Карлсон відвідав Росію, де взяв інтерв’ю у президента Володимира Путіна. Під час свого візиту він висловлював захоплення красою Москви. Наприкінці квітня Карлсон також мав бесіду з ідеологом російського націоналізму Олександром Дугіним.

Такер Карлсон раніше заявляв в ефірі свого шоу Tucker Carlson Network, що заяви США про наміри президента Росії Володимира Путіна напасти на Європу є безпідставними. Він наголошував, що Росія вже є найбільшою за територією країною світу, і висловлював сумніви щодо планів Москви розширити свої кордони.

Крім того, Карлсон зазначив, що президент Росії справив на нього більше враження, ніж лідер США Джо Байден, і назвав Путіна розумним та цікавим співрозмовником.

Оновлено: 21:09

Команда Такера Карлсона спростувала інформацію про запуск в Росії свого телешоу.

Мережа Такера Карлсона не укладала жодних угод із державними ЗМІ в жодній країні, – написав глава відділу з програмування та виробництва сервісу Tucker Carlson Network у Х.

Програми Карлсона просто викладають на стримінгові платформи пропагандистів.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.