Команда Такера Карлсона спростувала запуск телешоу на «Россия 24» (оновлено)

Джерело: News.ru

Відомий американський телеведучий Такер Карлсон, який раніше працював на телеканалі Fox News, начебто почав вести власне шоу під назвою TUCKER на російському телеканалі “Росія 24”. Передача також доступна у форматі онлайн. Згодом команда журналіста спростувала поширену у ЗМІ інформацію.

Шоу стало результатом спільного проєкту російського телеканалу та YouTube-каналу “Карлсон ТБ”. Перший випуск TUCKER присвятили хворобі Лайма та кліщам. Під час ефіру Карлсон обговорював з експертом поширення цього захворювання та його наслідки.

У лютому поточного року Такер Карлсон відвідав Росію, де взяв інтерв’ю у президента Володимира Путіна. Під час свого візиту він висловлював захоплення красою Москви. Наприкінці квітня Карлсон також мав бесіду з ідеологом російського націоналізму Олександром Дугіним.

Такер Карлсон раніше заявляв в ефірі свого шоу Tucker Carlson Network, що заяви США про наміри президента Росії Володимира Путіна напасти на Європу є безпідставними. Він наголошував, що Росія вже є найбільшою за територією країною світу, і висловлював сумніви щодо планів Москви розширити свої кордони.

Крім того, Карлсон зазначив, що президент Росії справив на нього більше враження, ніж лідер США Джо Байден, і назвав Путіна розумним та цікавим співрозмовником.

Оновлено: 21:09

Команда Такера Карлсона спростувала інформацію про запуск в Росії свого телешоу.

Мережа Такера Карлсона не укладала жодних угод із державними ЗМІ в жодній країні, – написав глава відділу з програмування та виробництва сервісу Tucker Carlson Network у Х.

Програми Карлсона просто викладають на стримінгові платформи пропагандистів.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.