Кому у січні найчастіше давали слово у телемарафоні «Єдині новини» — статистика

Джерело: “Детектор Медіа”

За січень 2024 року під час телемарафону “Єдині новини” найбільше показували начальницю об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталію Гуменюк — її запрошували на етер 47 разів за 31 день.

Всього протягом січня було 1750 включень, що сто менше, ніж минулого місяця. Також було на 50 унікальних гостей менше, ніж місяцям раніше. Здебільшого кликали чоловіків (1417), а не жінок (333).

Скриншот: “Детектор медіа”

Ще майже щодня в етерах фігурували ексречник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат (30), начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОВА Олександр Толоконніков (28) та начальник служби зв’язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо (27).

Скриншот: “Детектор медіа”

Скриншот: “Детектор медіа”

Серед політичних партій найбільше кликали “Слуг народу” — етери відвідали 128 нардепів і міських депутатів, що в середньому по чотири щодня. Ще в етерах були присутні лише дев’яти представників “Європейської солідарності”, а також цю політсилу з усіх каналів марафону кликало лише “Суспільне”.

Скриншот: “Детектор медіа”

Ще лідирували міський депутат від “Слуги народу”, а зараз військовослужбовець Юрій Федоренко (18), нардеп від “Слуги народу” Єгор Чернєв (16) і радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк (16).

Скриншот: “Детектор медіа”

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.