Кулеба заявив, що у випадку закінчення зброї українці воюватимуть з агресором лопатами

Джерело: ABC News

Очільник МЗС України Дмитро Кулеба прокоментував затримання схвалення угоди щодо подальшої фінансової допомоги Україні. Він зазначив, що у випадку закінчення зброї українці воюватимуть з РФ навіть лопатами.

За словами Кулеби, Конгрес США повинен якомога швидше ухвалити нову угоду про фінансування додаткової військової допомоги Україні.

Як пояснив міністр, чим більше коштів США виділять на допомогу Україні, тим менше шансів, що розпочнеться пряме протистояння Росії і НАТО, до якого будуть залучені й американські війська.

“Якою б зараз не була ціна підтримки України, ціна налагодження безладу у світі, якщо Україна програє, буде набагато, набагато вищою”, – сказав Кулеба.

Він додав, що у випадку перемоги Росії в Україні це стане сигналом для інших країн світу,що Захід не в змозі зупинити агресора.

Водночас очільник МЗС наголосив, що Україна всіма силами боротиметься з російськими військами.

“Навіть якщо у нас закінчиться зброя, ми будемо боротися лопатами, тому що на карту для України поставлено існування цієї нації”, – сказав він.

  • Міністр оборони Великої Британії Грант Шеппс акцентував на прагненні уряду його країни допомогти Україні.
  • Прямий збройний конфлікт НАТО з Росією ближче, ніж багато хто думає, попереджає експерт з ракетних технологій та науковий співробітник докторантури університету в Осло Фабіан Гоффман.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.