Lamborghini запровадив чотириденний робочий тиждень для своїх працівників
Джерело: Reuters
Італійський автовиробник Lamborghini уклав угоду із профспілками про запровадження чотириденного робочого тижня для своїх співробітників.
Представники профспілок FIOM та FIM-CISL назвали домовленість “історичною”, оскільки вперше в Європі в автомобільній промисловості вдалося досягти значного скорочення робочого часу компанії не просто без скорочення заробітної плати персоналу, а й з її підвищенням.
Як розповіли в агентстві, відтепер виробничі працівники Lamborghini, які працювали у дві зміни, чергуватимуть п’ятиденний робочий тиждень із чотириденним. Загалом це нововведення дозволить скоротити 22 робочі дні на рік.
Своєю чергою, співробітники, які працюють у три зміни, включно з нічними, матимуть п’ятиденний робочий тиждень, який чергуватиметься із двома чотириденними, внаслідок чого на рік буде скорочено 31 робочий день.
Стосовно оплати праці – угода включає збільшення на 50% змінних бонусів, які виплачуються працівникам, а також збільшення одноразового бонусу в розмірі понад 1000 євро, який нарахують їм цього місяця.
Зазначається, що укладена Lamborghini угода є частиною ширших змін контракту, за яким працюють виробничі співробітники. Він також передбачає створення 500 нових робочих місць, підвищення річної заробітної плати та введення додаткових трудових пільг.
- Наступного року американська компанія Amazon має намір розпочати онлайн-продаж автомобілів на власній платформі.
- Ferrari у США почала приймати оплату за свої спортивні автомобілі у криптовалюті. Невдовзі новим варіантом оплати зможуть користуватися і європейські клієнти італійського автовиробника.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.