Лідери ЄС ухвалили рішення про початок переговорів з Україною щодо вступу

Джерело: президент Євроради Шарль Мішель/X

Сьогодні, 14 грудня, Європейська рада ухвалила рішення про початок переговорів з Україною та Молдовою щодо вступу до Євросоюзу.

“Європейська рада вирішила розпочати переговори про вступ України та Молдови”,  – йдеться в дописі.

Також зазначається, що Єврокомісія надала статус кандидата Грузії і розпочне переговори з Боснією та Герцеговиною, коли буде досягнуто “необхідного рівня відповідності критеріям членства”. Лідери Євросоюзу закликали Єврокомісію до березня підготувати звіт для ухвалення відповідного рішення.

“Чіткий сигнал надії для їхніх народів і для нашого континенту”, — зауважив Мішель.

Російські війська нещодавно підтвердили просування в межах Вовчанська (на північний схід від міста Харків) і продовжили наступальні операції в цьому районі.

Станом на вечір 19 травня динаміка бойових зіткнень на фронті зберігається. З початку доби відбулося 105 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Російські війська, ймовірно, готуються до другого етапу наступальної операції на півночі Харківської області, яку планують розпочати після очікуваного захоплення ними Вовчанська.

19 травня в Саудівській Аравії відбувся “бій століття” між українським боксером, чемпіоном світу в надважкій…

В ніч з суботи, 18 травня, на неділю, 19 травня, в Саудівській Аравії відбудеться бій між українським боксером, чемпіоном світу в надважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександром Усиком та британцем, володарем пояса WBC Тайсоном Ф’юрі за звання абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі.