Літак президента Бразилії годинами кружляв у повітрі через технічну несправність
Джерело: Reuters
Літак, що перевозив президента Бразилії, був змушений годинами кружляти у небі через невідому технічну проблему.
Президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва здійснив офіційний візит до Мексики, щоб взяти участь в інавгурації президентки Клаудії Шейнбаум раніше того ж дня. Очікувалося, що він повернеться до Бразиліа через кілька годин після церемонії.
Однак у літака виникла “технічна” проблема після вильоту зі столиці Мексики, йдеться в заяві ВПС США.
Проблема вимагала, щоб літак спалив паливо, щоб безпечно приземлитися в тому ж аеропорту, тому він залишався в повітряному просторі Мексики близько п’яти годин, повідомляє сайт відстеження польотів FlightAware.
Очікувалося, що Лула змінить літак у Мехіко перед поверненням до Бразилії.
- Рейс Scandinavian Airlines (SAS) здійснив незаплановану посадку через те, що на борту літака виявили мишу, повідомила компанія.
- У США, в штаті Юта, рейс авіакомпанії Delta Air Lines повернули назад через те, що у пасажирів почалась кровотеча з носа та вух через проблеми з тиском у салоні літака.
- Літак польської авіакомпанії LOT, який здійснював авіарейс за маршрутом Варшава – Шарм-аш-Шейх, через несправність змушений був завернути до польської столиці
9 липня у Полтавській області пожежа знищила 130 гектарів ранніх зернових культур. Нині встановлюють причину займання.
Генеральна директорка соцмережі X Лінда Яккаріно повідомила, що залишає компанію, яку очолювала протягом двох років.
Бджолиний рій обліпив корпус літака та затримав виліт рейсу до Індії.
Європейський суд з прав людини визнав РФ винною у масових і системних порушеннях прав людини на окупованих територіях України, починаючи з 2014 року й до повномасштабного вторгнення 2022-го. Це перше в історії ЄСПЛ настільки масштабне рішення щодо міждержавної справи, що підтверджує відповідальність РФ за вбивства, катування, депортації, утиски свободи слова, релігії та освіти, викрадення дітей і збиття МН-17.
Результати нового дослідження засвідчили, що танення льодовиків і крижаних покривів через кліматичну кризу може спричинити хвилю вибухових вивержень вулканів.