Лише троє з десяти американців повністю впевнені в нових призначенцях Трампа

Джерело: The Economic Times

Згідно з результатами соцопитування, проведеного Центром досліджень громадських справ NORC на замовлення агентства АР, те, що американці обрали Дональда Трампа на другий термін у Білому домі, не означає, що вони довіряють його здатності підбирати кваліфіковані кадри до нового кабінету або ефективно управляти державними витратами.

“Близько половини дорослих американців “зовсім не впевнені” у здатності Трампа призначати висококваліфікованих людей на ключові позиції в кабінеті, а також на інші державні посади високого рівня”, – йдеться в матеріалі.

За даними соцопитування, “лише троє з десяти американців мають надзвичайну або дуже високу впевненість”, що Трамп підбере кваліфікованих людей для роботи в його адміністрації. Ще частина “скоріше упевнена, ніж ні”.

Як зауважили у виданні, деякі з призначенців Трампа можуть постати перед значною проблемою з ухваленням у Сенаті – навіть за тієї умови, що його контролюватимуть республіканці.

Так звані “скандальні” кандидати, такі як Піт Хегсет (на посаду міністра оборони), Роберт Кеннеді (до Міністерства охорони здоров’я), Тулсі Габбарт (до Нацрозвідки), а також Марко Рубіо (як держсекретар США) не мають і 50% підтримки серед громадян.

Так, лише призначення Рубіо позитивно оцінюють 46% опитаних, решта має набагато менші показники: Роберт Кеннеді (44%), Тулсі Габбарт (34%), Піт Хегсет (28%). Причому, більшість із тих, хто підтримує їх, – переважно республіканці. Демократи ж здебільшого не схвалюють їхніх кандидатур.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте здійснить дводенний візит до Вашингтона, де зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом, держсекретарем Марко Рубіо, міністром оборони Пітом Гегсетом, та членами Конгресу. 

Сербія віддана стратегічному партнерству зі США та має намір розвивати співпрацю з Вашингтоном у всіх сферах — від енергетики до штучного інтелекту, повідомив президент країни Александар Вучич за результатами зустрічі з представником Державного департаменту США з питань Європи Бренданом Ханраханом.

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем спрогнозував “рекордний потік озброєння” Україні вже найближчими днями.

Під час Саміту щодо майбутнього Нової Каледонії було підписано проект угоди, згідно з якою Франція закріпить у конституції новий статус архіпелагу, визнавши державою у своєму складі.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 13 липня. На даний час загалом відбулося 152 бойових зіткнення.