Марк Цукерберг уперше за два роки продав акції Meta
Джерело: Bloomberg
Уперше за два роки Марк Цукерберг продав акції своєї компанії Meta Platforms Inc. за 185 мільйонів доларів.
Як зазначається, протягом листопада фонд Цукерберга та інші пов’язані з бізнесменом організації продали близько 682 тисяч акцій на суму майже 185 млн доларів.
“Це вперше з листопада 2021 року, коли організації, які керують статками Цукерберга, продали акції”, – йдеться в матеріалі.
Також вказано, що до кінця листопада акції Meta зросли на 172%, випередивши решту великих технологічних компаній у США, за винятком Nvidia Corp.
За даними Bloomberg Billionaires Index, Марк Цукерберг володіє близько 13% акцій Meta. Його статки оцінюють у $117,7 млрд.
- У четвер, 9 листопада, компанії Alphabet Google, Meta Platforms та TikTok отримали підтримку вищого європейського суду у своїй боротьбі проти австрійського закону, який вимагає від них видаляти ворожнечу, інакше їм загрожує штраф у розмірі до 10,69 мільйона доларів.
- Meta, материнську компанію Facebook і Instagram, звинувачують у введенні громадськості в оману щодо ризиків використання соціальних мереж і сприянні кризі психічного здоров’я серед молоді.
- У компанії Meta Platforms, якій належить соціальна мережа Instagram, вибачилася після того, як Instagram вставив слово “терорист” у біографії деяких палестинських користувачів.
Служба безпеки України спільно з прокуратурою знешкодила злочинне угруповання, яке викрадало, катувало та вимагало гроші у підприємців і військових на Дніпропетровщині. Серед затриманих депутат місцевої ради, котрий зі спільниками вимагав 2,5 млн доларів у військового.
19 листопада глава МЗС України Андрій Сибіга здійснить візит до Сполучених Штатів з офіційним візитом.
Між Литвою та Швецією на дні Балтійського моря виявили черговий пошкоджений підводний кабель зв’язку, про що повідомив головний технічний директор литовської телекомунікаційної компанії Telia Андрюс Шемешкявічюс.
18 листопада Росія наклала вето на резолюцію Ради Безпеки ООН, котрою закликали до негайного припинення бойових дій у Судані. Інші 14 членів органу підтримали документ, спрямований на розв’язання гуманітарної кризи.
Україна долучилася до Глобальної Платформи Кліматичного Клубу. Це механізм підтримки, покликаний прискорити декарбонізацію промисловості з високим рівнем викидів і сприяти промисловому розвитку з нульовим та низьким рівнем викидів.