«Має бути відчуття моральної совісті»: Путін розкритикував співзасновника Яндекса, який засудив вторгнення в Україну

Джерело: CNN

Президент Росії Володимир Путін розкритикував російського бізнесмена, співзасновника “Яндекса” Аркадія Воложа, який нещодавно засудив повномасштабне вторгнення РФ в Україну, назвавши його “варварством”.

На Східному економічному форумі у Владивостоці журналісти запитали Путіна про коментарі Воложа щодо війни проти України.

На це очільник Кремля відповів, що бізнесмен “змушений” робити такі заяви, аби “зберегти свій закордонний бізнес”.

“Раніше він сидів мовчки. Дай Бог йому здоров’я, нас це не турбує. Він талановита людина, але має бути почуття моральної совісті і вдячності країні, яка дала йому все”, – сказав Путін.

Варто зауважити, що, окрім російського паспорта, Волож також має ізраїльське громадянство та проживає там з 2014 року.

ДОВІДКА: 10 серпня, Співзасновник російської компанії Яндекс Аркадій Волож засудив “варварське” вторгненням Росії в Україну.

На особистому вебсайті Волож описав себе як “ізраїльського технологічного підприємця, який народився в Казахстані”, викликавши певну критику в російських ЗМІ за те, що він, очевидно, применшує свої зв’язки з Росією.

“Вторгнення Росії в Україну є варварством, і я категорично проти цього. Мене жахає доля людей в Україні, багато з них – мої особисті друзі та родичі – чиї будинки щодня бомбардують. Хоча я переїхав до Ізраїлю у 2014 році, я повинен взяти на себе свою частку відповідальності за дії країни”, – написав Волож.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.