Міноборони обдумує варіант щодо запрошень у військкомат через електронні сповіщення

Джерело: Рустем Умєров в інтерв’ю Суспільному

Міністр оборони України Рустем Умєров розповів, що у відомстві обговорюють можливість сповіщати чоловіків про необхідність прийти у військкомат електронними сповіщеннями.

За словами міністра, було проаналізовано бази даних, а зараз вирішується, як ці дані облікувати.

“Тому що – це військовозобов’язаний, чи військовослужбовець, чи вже ветеран? Після обліку – чи ця категорія чоловіків буде взагалі запропонована на військову службу чи ні. Тобто це достатньо величезний механізм, який треба обговорювати покроково”, — зазначив Умєров.

За його словами, якщо рішення про електронні сповіщення буде остаточно ухвалено, такі ж сповіщення отримуватимуть і чоловіки, які виїхали за кордон.

На цей час Міноборони працює над технічними моментами, аби даний процес був цивілізованим.

Обліковий запис X покійного американського актора Метью Перрі зламали й намагались отримати кошти через підроблений сайт фонду.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.

У британській розвідці зреагували на вже другий збитий російський літак А-50.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що уряд під час засідання 27 лютого ухвалив постанову, яка поширює електронну чергу і на водіїв легкових автомобілів.