Міноборони удвічі збільшить кількість робочих груп для перевірки якості харчування ЗСУ

Джерело: Міністерство оборони України

У межах переходу на нову модель забезпечення військ продуктами у 2024 році — Міністерство оборони України планує удвічі збільшити кількість робочих груп для перевірки якості харчування.

Заступник міністра оборони Віталій Половенко та член Антикорупційної ради Геннадій Кривошея відвідали одну з військових частин, а саме установу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини. Там проводять лабораторні випробування харчових продуктів за показниками безпечності та окремими показниками якості.

Фото: Міністерство оборони України

За словами Половенка, ці лабораторії визначають відповідність харчових продуктів державним стандартам та іншим нормативним документам, за якими вони виготовлені. Ця військова частина відповідає за вісім областей.

Половенко зауважив, що минулого року ця установа завадила постачанню військ понад 4765 тонн неякісних та небезпечних продуктів, і всі порушення будуть документовані.

Фото: Міністерство оборони України

Міністерство оборони збільшило кількість робочих груп, які відповідають за перевірку якості харчування.

“2 лютого Державний оператор тилу оголосив перші закупівлі харчування. Маємо на меті дати чіткий сигнал постачальникам, що якість повинна відповідати нормам”, — зауважив заступник міністра.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.

Половина поставок озброєння не надходить в Україну вчасно, що ускладнює ведення бойових операцій на фронті.