Мосейчук, Ткаченко та Горбунов заявили про намір взяти Коломойського на поруки
Джерело: “Новини.LIVE”
25 вересня у Київському апеляційному суді розглядають апеляцію щодо запобіжного заходу бізнесмену Ігорю Коломойському. Цього ж дня телеведуча Наталя Мосейчук заявила, шо вона, ексміністр культури Олександр Ткаченко, телеведучі Алла Мазур та Юрій Горбунов хочуть взяти бізнесмена на поруки.
Стосовно готовності взяти Коломойського на поруки заявив один із адвокатів. Серед співробітників “1+1”, окрім вищезазначених, також СЕО каналу Ярослав Пахольчук, директор інформаційного департаменту Сергій Попов, журналіст Олександр Загородний, а також інші представники.
За словами Мосейчук, причиною є те, що бізнесмен є інвестором каналу.
Пізніше видання додало, що бажання взяти Коломойського на поруки висловив і рабин Дніпропетровської області Шмуель Камінецький.
Зазначимо, що раніше Ігорю Коломойському обрали запобіжний захід – арешт строком на 60 днів, до 31 жовтня, із можливістю застави у понад 509 млн грн.
- Служба безпеки України спільно з Бюро економічної безпеки повідомили про підозру за двома статтями олігарху Ігорю Коломойському.
- З матеріалів засідання Високого суду Лондона відомо, що колишній власник Приватбанку Ігор Коломойський погрожував ексголові Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтаревій та її заступниці Катерині Рожковій.
- Суд відсторонив мера Рівного від посади – посадовець назвав судовий процес “знущанням з правосуддя”.
Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.
Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 16 цивільних, серед них 6 дітей.
Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.
Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.
За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.