На борту знищеного корабля РФ «Сергей Котов» міг бути гелікоптер – ВМС ЗСУ

Джерело: речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук в етері телемарафону

На борту російського корабля “Сергей Котов”, який уночі 5 березня потопили українські захисники, мав бути гелікоптер.

За словами Плетенчука, на цей час з’ясовуються дані щодо втрат військ РФ після успішної операції.

“Ця інформація верифікується. Вона одна з найскладніших щодо верифікації. Звісно, ворог приховує всі ці втрати. І, до речі, у нього на борту ще мав бути гелікоптер. Це той випадок, коли два в одному, навіщо платити більше”, – зазначив він.

На цей час відомо, що окупанти здійснювали пошуково-рятувальну операцію. Точно відомо, що деяких членів екіпажу витягували з моря та евакуювали.

“Та з огляду на те, що ці події відбувалися у темний час доби, з огляду на те, що температура води досить низька, з огляду на ті пошкодження внаслідок вогневого впливу, які отримав цей корабель, сказати, що більшість екіпажу врятувалася, я не можу”, – сказав Плетенчук.

ДОВІДКА: уночі 5 березня спецпідрозділ ГУР “Group 13”, спільно з ВМС ЗСУ та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України знищили черговий російський корабель “Сергей Котов”.

Для атаки було застосовано морські дрони “Magura V5”. Вразити ворожий корабель вдалось у територіальних водах України, поблизу Керченської протоки. Вартість потопленого “Сергея Котова” становить близько 65 мільйонів доларів.

  • 14 лютого ЗСУ спільно з ГУР знищили великий десантний корабель РФ “Цезар Куніков”.

Компанія Apple за один день втратила понад $250 млрд ринкової вартості, що зробило її однією з найбільших жертв нової тарифної політики Дональда Трампа, попри намагання виконавчого директора Тіма Кука потрапити в наближені до президента кола.

Національна поліція ліквідувала організовану групу шахраїв, які не поставили для ЗСУ понад сто дронів вартістю майже 11 мільйонів гривень.

Державне бюро розслідувань роз’яснило алгоритм дій для військовослужбовців, що повертаються з самовільного залишення частини (СЗЧ) або дезертирства. Оновлений алгоритм почав діяти з 1 березня 2025 року.

Команда технологів DOGE Ілона Маска, використовує штучний інтелект для моніторингу комунікацій принаймні одного федерального агентства з метою виявлення нелояльності до президента Дональда Трампа та його політичного курсу.

Українські військові взяли в полон двох громадян Китаю, які воювали на боці Росії.