На Драгобраті вогонь охопив будівлю готелю: пожежа ліквідована

Джерело: Головне управління ДСНС України у Закарпатській області/Facebook

Рятувальники приборкали пожежу, що сталася в одному з готелів на гірськолижному комплексі “Драгобрат”.

11 січня о 12:20 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в готелі, що знаходиться на території гірськолижного комплексу “Драгобрат” у Рахівському районі. Для оперативного реагування на місце події було направлено дві одиниці техніки від державних пожежно-рятувальних частин міста Рахів та селища Ясіня, а також штабний автомобіль з міста Хуст.

Рятувальники ліквідували загоряння, не допустивши розповсюдження вогню. Обставини події з’ясовуються. Постраждалих немає.

 “Адміністрація готелю та персонал евакуювали 20 відпочивальників та намагались вогнегасниками загасити полум’я. Також допомагали приборкати пожежу фахівці гірського пошуково-рятувального відділення с. Кваси, які чергують на Драгобраті.
Через складні умови гірського шляху, засніженість та обледеніння схилів під’їзд техніки був ускладнений, тож пожежникам довелося прокладати рукавні лінії, аби подати воду. О 14:04 пожежу було локалізовано на площі 150 кв. м, та о 15:06 ліквідовано остаточно”, — йдеться в повідомленні ДСНС.
Причину пожежі та загальну суму збитків встановлять правоохоронці.

В Естонії повітовий суд виніс вирок росіянину, що вів розвідувальну діяльність на користь ФСБ РФ, подавав неправдиві відомості держорганам Естонії та порушував міжнародні санкції.

Президент США Дональд Трамп виводить країну з Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО), посилаючись на її антиамериканські та антиізраїльські настрої, та нечесний порядок денний.

У Греції затримали колишнього лідера Демократичної партії Молдови, олігарха-втікача Володимира Плахотнюка.

Речник Єврокомісії Ґійом Мерсьє заявив, що ЄС стурбований нещодавніми діями української влади щодо Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

У другому кварталі 2025 року американська компанія Google видалила майже 11 тисяч YouTube-каналів і облікових записів, пов’язаних із державною пропагандою Китаю, Росії та інших країн.