На Херсонщині з позицій втекли 12 російських військових – АТЕШ

Джерело: партизанський рух “АТЕШ”
Партизанський рух “Атеш” повідомив, що 12 російських військових покинули свої позиції на передовій у Херсонській області.
“Всі вони самовільно залишили передові позиції і втекли в невідомому напрямку, мабуть, не бачачи іншого способу зберегти собі життя”, – йдеться у повідомленні.
На місці втечі залишилися покинута зброя, військова форма та особисті речі російських солдатів. Дезертири змінили одяг на цивільний, і наразі їх розшукують по всій окупованій Херсонщині.
Серед втікачів з армії РФ є громадянин Молдови, представник гагаузької національної меншини, завербований через прихований рекрутинговий центр ЗС РФ, який діє на території Гагаузії.
“Росія продовжує використовувати вразливі верстви населення та найбідніші регіони, перетворюючи людей на гарматне м’ясо”, – додали в повідомленні.
-
Службовці 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського флоту РФ у Севастополі масово намагаються перевестися до інших частин, щоб уникнути відправки до Курської області.
Джерело: Укргідрометцентр За даними синоптиків у суботу, 12 липня, частину областей накриють опади. Короткочасні опади…
Уночі 12 липня російські окупаційні війська масовано вдарили по українських містах ракетами і безпілотниками.
Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.
Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.
Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.