На Херсонщину окупанти завезли російських лікарів із Сирії – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву.

Через нестачу медперсоналу на тимчасово окуповані території Херсонської області загарбники завезли російських лікарів з досвідом роботи у Сирії.

“Окупанти продовжують завозити гастролерів на тимчасово окуповані території для ліквідації дефіциту медичного персоналу. Більшість місцевих лікарів відмовилися співпрацювати з ворогом й покинули регіон. Тому ворог завозить на ТОТ своїх лікарів, зокрема на Херсонщину”, – повідомили у ЦНС.

Зокрема, до Каховки прибули російські лікарі однієї з лікарень Санкт-Петербурга. За роботу в зоні бойових дій лікарі отримують надбавку до зарплати. До цього ці медики працювали в окупованій Сирії.

Окрім цього, нещодавно на тимчасово захоплених землях Запорізької області росіяни провели ротацію медиків. Зокрема в регіон завезли партію чергових медичних працівників.

Розселяють “гастарбайтерів” у захоплених в українців помешканнях та гуртожитках. За роботу на тимчасово окупованих територіях вони отримують збільшену зарплату.

“Тобто їхня поїздка – це типовий заробіток росіянина в окупованій його країною державі”, – пояснили в ЦНС.

Відтак зазначили, що деякі недалекоглядні російські “гастарбайтери” потім переводяться в регіон на постійну основу, таким чином окупанти міняють демографічний склад населення.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.