На Львівщині обленерго став відключати електроенергію за борги

Джерело: телемарафон

Оператор системи розподілу “Львівобленерго” розпочав відключення електроенергії для тих споживачів, які мають заборгованості за використану електроенергію. Компанія отримала листи від постачальника електроенергії зі сповіщенням про припинення енергозабезпечення для боржників.

За попередніми оцінками, на Львівщині є близько 2 тис. побутових боржників, які можуть бути відключені.

Речниця “Львівобленерго” Галина Петрушко зазначила, що всі боржники отримали рекомендовані листи з попередженнями, і мають час вирішити свої боргові зобов’язання, щоб уникнути відключення. Вона наголосила, що сам процес відключення є складним і може зайняти певний час, не призводячи до миттєвої відсутності електропостачання.

Після відключення боржникам буде виставлено рахунок за повторне підключення, і після розрахунку з боргами споживач матиме можливість під’єднатися до електропостачання протягом 3-5 днів.

Галина Петрушко закликала боржників вчасно погасити свої заборгованості, особливо в зимовий період.

Раніше “Вінницяобленерго” розпочало відключення боржників за світло на виконання наказу уряду, а міністр енергетики України Герман Галущенко зазначав, що кошти від платежів за спожиту електроенергію використовуються для швидкого відновлення енергетичної системи після атак.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.