На Львівщині окупанти атакували шість об’єктів критичної інфраструктури

Джерело: голова Львівської ОВА Максим Козицький

У Львівській області під час ракетно-дронової атаки РФ 13 грудня пошкоджено одразу шість об’єктів критичної інфраструктури.

За інформацією Козицького, під атаками опинились шість об’єктів у трьох районах області.

Унаслідок атаки виникли пожежі, є пошкодження. Станом на зараз вогнеборці приборкали пожежі на всіх пошкоджених об’єктах.

На місці продовжують працювати працівники ДСНС і правоохоронці.

Обійшлося без постраждалих.

Додамо, що вранці російські окупанти завдали масованого ракетного удару по Україні. Вибухи лунали у низці областей, а ціллю, за повідомленням Міненерго, стала енергетична інфраструктура.

Як наслідок – сьогодні по всій країні посилено графіки відключень світла.

За даними посольства США в Україні, під час ранкової атаки росіяни били не лише по енергосистемі, а й по транспортних мережах та інших критичних об’єктах.

За повідомленням президента України Володимира Зеленського, під час атаки окупанти випустили 93 ракети та близько 200 дронів. Ця атака стала однією з наймасштабніших по українській енергетиці.

У Мексиці відкрили новий виробничий комплекс зі стерильних мух, котрий має стати ключовим елементом у боротьбі зі спалахом гвинтового черв’яка Нового Світу. Сільськогосподарський шкідник продовжує загрожувати поголів’ям худоби у всій Північній Америці.

28 червня російські війська здійснили авіаційні удари по одному з районів Запоріжжя. Внаслідок чергової атаки загинули двоє цивільних, ще 16 осіб постраждали.

На північному сході Франції розбився приватний літак, унаслідок чого загинули 11 осіб. На борту перебувала група парашутистів, котрі готувалися до тандемних стрибків.

Сили оборони здійснили удари по двох нафтопереробних заводах у Росії, залізничному мосту в тимчасово окупованому Криму, складу боєприпасів на окупованій Донеччині. Також у Генштабу підтвердили ураження заводу “Титан-Барикади” у Волгограді.

28 червня президент Володимир Зеленський повідомив про внесення до Верховної Ради законопроєкту щодо створення Українського національного пантеону. Він має стати загальнонаціональним місцем пам’яті, де вшановуватимуть видатних українців, які зробили визначний внесок у становлення та захист держави.