На телемарафон і канал «Рада» планують виділити 1,6 млрд гривень з бюджету

Джерело: Ярослав Железняк

При плануванні бюджету на 2025 рік народні депутати заклали витрати в 1,6 мільярда гривень на телемарафон “Єдині новини” та телеканал “Рада”.

На телеканал “Рада”зменшили видатки, порівняно з бюджетом 2024 року. Так, на державний канал виділять 78,2 млн гривень. Це 119,8 млн менше, ніж попереднього разу. Однак, як зауважив нардеп Ярослав Железняк, цього все ще недостатньо.

“Видатки на телеканал “Рада” зменшили, але недостатньо. В наступному році на них хочуть витратити 78,2 млн грн… Що менше ніж в минулому році (198 млн грн злили), але в два рази більше ніж до того, як ОП рейдернула канал”, – написав депутат Верховної Ради.

Щодо телемарафону, на нього планують витратити 1,5 мільярда гривень, як і минулого року.

  • 5 вересня Верховна Рада призначила дипломата Миколу Точицького міністром культури та стратегічних комунікацій України. Під час засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики кандидат заявив, що “марафон був, є й буде”, однак, закликав шукати шляхи зацікавленості громадськості.
  • Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 6 серпня зустрілася з соціологами. Виявилось, що найбільше українці отримують новин з Телеграму та невеликих YouTube-каналів – 40,2%. Тоді як телемарафон обрали 16,6%.
  • У ЗМІ потрапили документи аудиту телеканалу “Рада”, проведеного протягом 2020-2022 років. Його результати можуть викликати скандал.

В США в штаті Юта рейс авіакомпанії Delta Air Lines повернули назад через те, що у пасажирів почалась кровотеча з носа та вух через проблеми з тиском у салоні літака.

Дослідження показало, що пари, які активно діляться закоханими селфі в соцмережах, можуть бути менш щасливими, ніж ті, хто не так активно це робить.

У 12-й бригаді НГУ “Азов” прокоментували створення власної окремої служби супроводу бійців після реакції Патронатної служби “Янголи Азову”.

Дослідники виявили, що ящірки, а саме аноліс водяний, занурюються у воду, щоб уникнути своїх хижаків, та виживають, дихаючи через міхур, який утворюється в їхніх ніздрях.

Психолог з Мельбурна, Джонатан Уокер, розпочав стосунки з молодою клієнткою, коли вона була вразливою, поселив її у квартирі матері та розкривав їй конфіденційну інформацію про інших клієнтів.