На ТОТ Донеччини росіяни визнали українську мову необов’язковим для вивчення предметом
Джерело: Центр національного спротиву
Російські загарбники визнали українську мову факультативним та не обов’язковим для вивчення предметом у всіх підконтрольних закладах загальної середньої освіти на тимчасово окупованих територіях Донецької області.
За інформацією підпілля, ворог розробив примітивну програму з вивчення української мови для учнів середніх та старших класів, яка налічує близько 300 годин на 5 років.
Водночас коли діти виявляють ініціативу щодо проходження навіть такого факультативу, окупанти психологічно тиснуть на учнів, принижують їх та погрожують проблемами з навчанням.
У т акий спосіб окупаційна адміністрація планує демонструвати начебто “дотримання” міжнародного права на окупованій території, а саме – права населення на вивчення рідної мови. Однак насправді згадана скорочена програма української мови є лише прикриттям для подальшої русифікації регіону.
- На тимчасово окуповану територію Херсонської області російські загарбники завезли дві тисячі пропагандистських підручників для школярів.
- На тимчасово окупованих територіях росіяни планують поширити в освітніх закладах нові підручники “з історії”.
- Росіяни розробили методичку про окупацію Криму для вчителів на тимчасово захоплених територіях України, аби вони поширювали серед школярів російську пропаганду про незаконну анексію півострова.
Станом на 22:00 в суботу, 22 листопада, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 187.
ЗМІ Німеччини оприлюднили 1000-сторінковий документ “Operations Plan Germany”, в якому детально описано, як країна планує відповісти на війну з Росією.
Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів.
В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.
За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.