На Євро-2024 французи виставили банер із зображенням літака у формі труни

Джерело: Букви

Під час матчу Євро-2024 Португалія-Франція французькі вболівальники вийшли з антиукраїнським плакатом про авіацію України.

На банері був зображений літак у формі труни і надпис “Mirage для України” .

Скрін з трансляції матчу

Це зображення раніше опублікував сатиричний журнал Сharlie Hebdo, зробивши карикатуру на тему передачі Україні Францією винищувачів Mirage.

Фото: Сharlie Hebdo

Стюарти помітили банер і його прибрали.

Зауважимо, що нещодавно поліція у трьох округах Парижа зафіксувала кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України”.

“Загалом було виявлено 20 ідентичних міток протягом кількох годин”, – йдеться в матеріалі.

Техніка виконання малюнків, як пише агентство Le Parisien, нагадує виявлені раніше блакитні зірки Давида, а також червоні трафарети з написами на Стіні праведників та серію таких самих червоних написів з позначкою “французькі солдати, які загинули в Україні”.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.

Президент США Джо Байден до кінця виборів 2024 року зосередиться на питаннях України та Близького Сходу. Рішення обумовлене необхідністю зміцнити зовнішньополітичні досягнення його адміністрації.

Сьогодні, 23 липня, російські війська атакували дроном-камікадзе Марганець Нікопольського району Дніпропетровської області, внаслідок чого поранено дітей.