На Запорізькому напрямку прикордонники знешкодили 9 ворожих FPV-дронів

Джерело: Держприкордонслужба

На Запорізькому напрямку українські прикордонники за допомогою антидронових рушниць знешкодили дев’ять російських FPV-дронів.

Озброєні антидроновими рушницями охоронці кордону вщент розбили безпілотну авіацію противника, якою ворог намагався уразити позиції захисників.

Оператори технологічної гвинтівки майстерно заглушили сигнал ворожих FPV-дронів та змінили їхній курс.

“Чергову ворожу атаку відбили бійці Держприкордонслужби на Запорізькому напрямку. Прикордонники в складі Сил оборони України безжально нищать ворожі плани, щоденно наближаючи перемогу”, – зазначили у ДПСУ.

Додамо, що вдень 17 лютого, під час повітряної тривоги війська РФ вдарили по Запорізькій області.

Повітряна тривога у низці областей – зокрема й Запорізькій – почала лунати близько 12:00. У Повітряних силах повідомили про загрозу застосування балістичного озброєння.

Вже через декілька хвилин пролунали вибухи у Запорізькій області.

“Вибух у Запорізькому районі поблизу села Наталівка”, – повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Згодом він додав, що, за попередніми даними, окупанти поцілили по об’єкту інфраструктури на околиці Запоріжжя.

На цей час встановлюється інформація чи є постраждалі.

Російське військове командування відправило комісію в 1196-й мотострілецький полк, розташований на території окупованої Херсонщини.

Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш обурився через червоно-чорні прапори УПА на поставлених Польщею бронетранспортерах.

Упродовж минулої доби, 20 грудня, окупанти завдали понад 300 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області. Внаслідок цього постраждали 7 людей.

На Харківщині українські оборонці вперше провели наземну атаку, використовуючи безпілотні наземні транспортні засоби (UGV) та безпілотники (FPV) замість піхоти.

Поглянувши на NGC 2264, легко зрозуміти, чому це скупчення зір називають “Різдвяним Деревом”. Воно стало нещодавнім об’єктом уваги астрофотографа Майкла Клоу, який зняв його в листопаді в Арізоні. Його оптичні дані були об’єднані з рентгенівськими даними, отриманими за допомогою Обсерваторії рентгенівських променів Чандра NASA, щоб створити цю дивовижну “різдвяну” композицію. На зображенні видно не лише зірки, але й газові хмари між ними.