Нардеп Гончаренко заявив про спробу СБУ встановити у його квартирі прослуховування

Джерело: Олексій Гончаренко/Telegram

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко повідомив, що співробітник СБУ намагався встановити прослуховуючий пристрій в його квартирі.

Гончаренко розповів, що близько тижня тому у нього вдома виникли зламався інтернет. І попри те, що нардеп вирішив зайнятися питанням по приїзду, вчора, без жодного виклику, Гончаренко зателефонував нібито сам “майстер”.

Сьогодні він прийшов, неначе співробітник інтернет-компанії, який мав його полагодити. Але коли я подзвонив в цю компанію, виявилося, що вони нікого до мене не відправляли. Тоді я викликав поліцію, — зазначив депутат.

Після чого “ремонтник” дістав свій другий телефон і повідомив комусь: “він викликає поліцію”. На запитання нардепа кому дзвонив — відповів, що менеджеру.

Вже у присутності поліції Гончаренко зателефонував до інтернет-компанії, вони ще раз підтвердили, що нікого не відправляли. Представник “ЄС” зауважив, що посвідчення “майстра” було “дуже схоже на підробне”, окрім цього, виписано на компанію, назва якої на 1 літеру відрізняється від справжнього провайдера. Як зясувалося згодом, з такою компанією провайдер не співпрацює, що підтвердила операторка.

У відділку поліції залишив заяву. Але з того моменту пройшло декілька годин, і поки повна тиша. Тож мені все зрозуміло.

Згідно з законом встановлення прослуховування народного депутата має бути за погодженням Генпрокурора України, або його заступника, який виконує обовʼязки. Депутат наголосив, якщо цього не сталось — “СБУ порушила закон”.

Гончаренко запевнив, що про намагання встановити прослуховуючий пристрій повідомить не лише поліцію, але й міжнародних партнерів.

Володимир Олександрович, спробуймо зайнятись перемогою у війні, демобілізацією, деблокадою польського кордону та налагодженням економічної ситуації, наприклад, підняттям допомоги на дитину, яка зараз становить 860 грн на місяць. А послухати мої розмови можете публічно. Я онлайн в тіктоці, в ютубі, в інстаграмі. Там стільки є всього, — закликав депутат.

Зауважимо, раніше Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук батька депутата Верховної Ради від “Європейської Солідарності” Олексія Гончаренка – Олексія Костусєва. Його підозрюють у причетності до схеми заволодіння комунальним аеропортом “Одеса”. Своєю чергою, Олексій Гончаренко прокоментував вручення підозри його батькові та поділився історією своєї сім’ї.

  • Народний депутат Олексій Гончаренко повідомив, що президент Володимир Зеленський ухвалив рішення стосовно проведення президентських виборів у наступному році. Зокрема дав доручення Офісу президента готуватись до виборів на 31 березня 2024 року.
  • Журналісти поцікавилися інформацією стосовно закордонних відряджень всіх народних депутатів у 2023 році. Одначе, у Верховній Раді відмовилися надати відповідь на запит, пославшись на те, що документ, який “містив би запитувану інформацію, в Апараті ВР не створюється”.
  • 8 листопада народний депутат від “Євросолідарності” Олексій Гончаренко повідомив, що Бюджетний комітет ухвалив кошторис Верховної Ради на новий бюджетний рік, зазначивши, що 10 млн скерують на міжнародні відрядження депутатів.

Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 16 цивільних, серед них 6 дітей.

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.