NASA анонсувало запуск власного стримінгового сервісу із серіалами про космос

Джерело: пресслужба NASA

Американське космічне агентство NASA планує запустити стримінгову платформу під назвою NASA+ для поціновувачів міжпланетної тематики.

Як повідомляється, на платформі можна буде безкоштовно дивитися прямі трансляції агентства і серіали про космічні місії NASA. Пізніше доступ до контенту зʼявиться в iOS, Android, на сайті агентства і телеприставках Roku, Apple TV та Fire TV.

NASA також планує обʼєднати інформацію про свої підрозділи, місії та дослідницькі проєкти на одній стримінговій платформі. Нині користувачі можуть зайти на бета-версію сайту для попереднього ознайомлення.

“Завдяки новій платформі NASA космос буде у вас під рукою, – сказав Марк Еткінд, заступник адміністратора відділу комунікацій штаб-квартири NASA. – Трансформація цифрового контенту допоможе нам краще розповідати історії про те, як NASA досліджує невідоме у космосі, надихає відкриттями та впроваджує інновації на благо людства”.

Голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали силовики після подій у республіці 23 червня, під час яких невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.