НАТО і Сеул проведуть нараду у зв’язку з даними про війська КНДР в Україні

Джерело: сайт НАТО

Урядова делегація з Південної Кореї візьме участь у засіданні Північноатлантичної ради НАТО 28 жовтня, щоб обговорити дані про відрядження на війну в Україну військовослужбовців із КНДР.

“У понеділок, 28 жовтня, делегація високого рівня з Республіки Корея поінформує Північноатлантичну раду щодо розгортання військ Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) у РФ”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на нараду також запрошено представників інших країн-партнерів НАТО в Індо-Тихоокеанському регіоні, зокрема Японії, Австралії та Нової Зеландії.

За даними Yonhap, делегація з Південної Кореї відвідає Брюссель вже у понеділок. Як зазначається, делегація також може обговорити з представниками НАТО подальші способи підтримки України в протистоянні російській агресії.

Зокрема мова може йти про відряджання “групи південнокорейських посадовців для моніторингу дій військових з КНДР”.

У випадку, якщо таку групу буде відправлено, вона може зайнятися вивченням тактики та військової доктрини північнокорейських військових, до неї також можуть бути включені фахівці з психологічної війни, які могли б закликати солдатів з КНДР здаватися. Ці люди потенційно можуть брати участь у допитах північнокорейських полонених.

Окрім того, Південна Корея обговорює можливість постачання Україні озброєння. Досі в Сеулі обмежувалися лише гуманітарною підтримкою України.

Пізно ввечері 29 квітня Дніпро також опинилося під масованим обстрілом російських дронів-камікадзе. Внаслідок ворожої атаки загинула одна особа.

Пізно ввечері 29 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків безпілотниками, постраждали щонайменше троє цивільних.

Мінрозвитку оновило дату тимчасової окупації Маріуполя з 4 березня на 21 травня 2022 року. Відповідний наказ пройшов всі необхідні етапи погодження та набрав чинності.

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що, мовляв, “денацифікація” має бути проведена не лише в Україні, а й в усіх країнах Європи, де спостерігаються ознаки “ідеології нацизму”.

29 квітня Верховний Суд ЄС постановив, що програма Мальти з продажу громадянства в обмін на інвестиції порушує право ЄС і має бути скасована.