НАТО сприятиме Міноборони України в розвитку системи людського капіталу та реабілітації

Джерело: Міноборони

Під час зустрічі заступниці міністра оборони України Наталії Калмикової з головою Представництва НАТО в Україні Карен МакТір та керівниками відповідних проєктів з боку Альянсу йшлося про те, що НАТО сприятиме Міноборони у розвитку системи людського капіталу та реабілітації.

Наталія Калмикова повідомила представників Офісу звʼязку НАТО в Україні про хід реформ за напрямом розвитку людського капіталу в Силах оборони України, медичного забезпечення та реалізації проєкту з рекрутингу.

Окремо заступниця міністра оборони зупинилася на питаннях реабілітації, ментального здоров’я та психологічної допомоги військовослужбовцям, а також їхнім родинам.

“Нам дуже важливо отримати зворотний зв’язок та допомогу від Представництва НАТО в Україні при формуванні політик у цих сферах. Нині завдяки ініційованим законодавчим змінам Міністерство оборони отримує повноваження формувати стандарти домедичної та догоспітальної допомоги, виходячи з вимог НАТО. Вважаю, що усі без винятку політики, які ми сьогодні розробляємо, мають відповідати стандартам і принципам Альянсу”, – наголосила Наталія Калмикова.

Сторони домовилися посилити співпрацю та взаємодіяти в секторі реформування розвитку людського капіталу згідно зі стандартами НАТО. 

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

На Хмельниччині правоохоронці оголосили підозру настоятелю одного з храмів Шепетівської єпархії УПЦ Московського патріархату. Його звинувачують у вихвалянні діяльності президента РФ Володимира Путіна і виправданні збройної агресії Росії проти України.

22 квітня у Києві з офіційним візитом перебуває двопартійна делегація Конгресу Сполучених Штатів. До столиці України приїхали чотири члени Палати представників: республіканці Томас Кін та Натаніель Морен, а також демократи Білл Кітінг і Мадлен Дін.

Німецький виробник будівельних матеріалів Knauf оголосив про свій вихід з російського ринку, закінчуючи більш ніж тридцятирічну діяльність у цій країні. Компанія не вказала конкретні причини свого рішення, але зазначила, що воно пов’язане з “поточними подіями”.