Німеччина та дев’ять інших країн обговорюють спільні закупівлі ППО

Джерело: Reuters

Німеччина та дев’ять інших країн зробили наступний крок у своїх зусиллях щодо спільного придбання систем протиповітряної оборони, таких як Patriot, IRIS-T та Arrow 3.

На полях зустрічі міністрів оборони у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Угорщина, Литва та Нідерланди підписали угоду, яка створить правову основу, необхідну для закупівель.

Разом із Німеччиною, Словенією та Латвією, які підписалися раніше, вони складають групу з десяти країн, яка прагне очолити спільні закупівлі.

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що очікує, що перші угоди будуть укладені протягом трьох-чотирьох місяців.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.