Новий лікувально-реабілітаційний корпус для ветеранів зведуть у Рівному

Джерело: пресслужба  Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

У Рівному на базі обласного шпиталю ветеранів війни нині зводять новий лікувально-реабілітаційний корпус.

Зауважується, що станом на сьогодні це основний медичний заклад в Україні, де проводять невідкладну реабілітацію військовослужбовців ЗСУ після важких черепно-мозкових і спінальних травм.

Наразі на території госпіталю тривають роботи зі зведення 4-поверхового корпусу стаціонарного лікування із приймально-діагностичним відділенням та адміністративно-побутовим блоком. Його відкриття дасть змогу збільшити пропускну спроможність реабілітаційного центру медзакладу, — зазначили у повідомленні.

У Міністерстві також поінформували стосовно питання фінансування будівництва. Так, передбачається максимальне залучення інвестицій на наступний рік.

Зокрема віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук зазначила, що уряд підтримує розвиток будівництва такого центру. Вона наголосила на важливості того, аби ветерани могли отримувати висококваліфіковану допомогу.

Раніше Міністерство оборони України та всеукраїнський проєкт RECOVERY домовилися про співпрацю, в межах якої запланована реконструкція найбільшого реабілітаційного центру для військовослужбовців в одній з областей України.

Також зауважимо, що в Україні мають намір створити шість реабілітаційних центрів для військовослужбовців, один – з метою реінтеграції осіб, котрих звільнили з російського полону, решту – для надання допомоги військовослужбовцям та їхнім сім’ям.

У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.

Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.

Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.

Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.

22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.