Новий сезон серіалу «Гра в кальмара» другий тиждень очолює чарти Netflix

Джерело: Yonhap

Новий сезон південнокорейської драми “Гра в кальмара” вже другий тиждень поспіль утримує лідерські позиції в рейтингу 10 найкращих неангломовних телешоу Netflix.

Впродовж минулого тижня серіал набрав 58,2 мільйона переглядів, зайнявши перше місце у 91 країні. За перші 11 днів після прем’єри 26 грудня другий сезон “Гри в кальмара” набрав рекордні 126,2 мільйона переглядів, ставши одним з найпопулярніших шоу в історії Netflix. Цей результат дозволив серіалу піднятися на друге місце серед найпопулярніших неангломовних серіалів усіх часів на платформі.

Надзвичайна популярність другого сезону спричинила новий сплеск інтересу до першого сезону, який піднявся на другу сходинку. Він набрав 13,6 млн переглядів за тиждень.

Перший і другий сезони “Гри в кальмара” займають перші два місця у списку найпопулярніших неангломовних шоу всіх часів на Netflix.

Косатки, одні з найрозумніших морських істот, виявили дивну й досі не пояснену поведінку – вони приносять людям “подарунки” у вигляді їжі. Про це розповів морський біолог Джаред Тауерс, який зафіксував кілька подібних випадків у прибережних водах Канади.

Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує наступного тижня розблокування закону про множинне громадянство – за його словами, він готовий підписати документ одразу після цього.

Акторка Кортні Кокс, відома за роллю Моніки в серіалі “Друзі”, опублікувала у соцмережах відео, в якому з гумором показала серію своїх “нікому не потрібних селфі”. У ролику – не глянцеві знімки, а кадри з алергією, почервонінням, прищами та моментами з повсякденного життя.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрівся з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у прибережному місті Вонсан. Під час зустрічі він охарактеризував стосунки між країнами як “непереможне бойове братерство”, повідомило МЗС Росії.

Компанія Google додала до свого додатка Gemini AI функцію, яка дозволяє створювати відео зі статичних зображень. Тепер користувачі, які мають платну підписку, можуть завантажити фото, додати текстовий опис – і отримати 8-секундне відео. Інструмент працює на базі генератора Veo 3 і вже встиг стати популярним серед тих, хто хоче анімувати старі світлини, вигадати фантастичні сцени або змонтувати короткі візуальні історії з кількох частин.