Оборонці півдня уразили чотири місця зберігання боєприпасів російської армії

Джерело: ОК “Південь”

Станом на 14 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

Зокрема протягом доби отримали підтвердження, що у ворога на Оріхівському та Херсонському напрямках стало менше на 126 росіян і 51 одиницю техніки, з них:

  • 1 танк;
  • 20 одиниць автобронетехніки;
  • 12 артилерійських систем;
  • 2 розвідувальних БпЛА;
  • 4 аерофотостанції;
  • 3 системи відеоконтролю;
  • 5 станцій РЕБ;
  • 3 човни;
  • 1 гідроцикл.

Окрім цього, українським захисникам вдалося вполювати чотири місця зберігання боєприпасів та спостережний пункт росіян.

Зауважимо, станом на 13 квітня втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 453 тисячі осіб.

Також протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 11 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 1 пункту управління, 2 наземних станціях управління БпЛА та 1 зенітно-ракетному комплексу противника.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 2 районах зосередження особового складу та 2 засобах протиповітряної оборони противника.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.

Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.

Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.