«Один лише героїзм не може перехопити ракети», – Столтенберг

Джерело: AL Jazeera

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Україні потрібен “високоякісний і кількісний” військовий потенціал.

“Один лише героїзм не може перехопити ракети”, — сказав він, додавши: “Немає оборони без промисловості”.

Про це він заявив по відеозв’язку під час Форуму оборонних індустрій в Україні.

16 вересня президент України Володимир Зеленський заявив, що цієї осені в Україніфор відбудеться Форум оборонних індустрій. Він додав, що на той час вже 86 провідних оборонних компаній світу з 21 країни підтвердили свою участь у Форумі.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.