Офіційний сайт королівської родини Великої Британії зазнав кібератаки
Джерело: Sky News
Офіційний вебсайт британської монархії зазнав кібератаки, яка порушила його функціонування.
Як розповіли у виданні, атака на відмову в обслуговуванні (DDoS) полягає в тому, що надмірний трафік спрямовується на вебсайт, перевантажуючи його сервер, що спричиняє порушення функціонування.
Попри те, що королівський вебсайт був онлайн у неділю, 1 жовтня, в обідній час він запускав додаткові перевірки безпеки для користувачів, перш ніж дозволити їм увійти на сайт.
При цьому раніше в неділю сайт Royal.uk показав повідомлення про помилку і не надавав користувачам доступу до вебсайту.
За словами джерел, нині невідомо, хто відповідальний за цю атаку. Водночас вказано, що це не був злам, і що також не було отримано доступу до систем або вмісту вебсайту.
- Хакери, яких підозрюють у роботі на російську розвідку, націлили на десятки дипломатів у посольствах в Україні фальшиву рекламу вживаних автомобілів, намагаючись зламати їхні комп’ютери.
- Компанія з кібербезпеки Group-IB виявила помилку, що впливає на обробку формату ZIP-файлу у WinRAR, який є умовно-безоплатним інструментом архівування для Windows. Виявилося, що кіберзлочинці навчилися приховувати віруси в архівних файлах для викрадення коштів з брокерських рахунків.
- Дві провідні астрономічні обсерваторії світу зазнали кібератак, що спровокували тимчасове припинення їх роботи. Поки що невідомо, якою саме була природа кібератак, і звідки їх здійснено.
У UAnimals нагадали, що війна Росії проти України завдає масштабної шкоди не лише людям, а й природі та екосистемам країни.
Активісти руху “Жовта Стрічка” повідомляють про суттєве збільшення випадків кишкових інфекцій серед дітей на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської та Луганської областей.
Дрони Служби безпеки України атакували російські склади боєприпасів поблизу тимчасово окупованого Харцизька на Донеччині.
У місті Хуарес, що на мексикансько-американському кордоні навпроти Ель-Пасо (штат Техас), виявлено близько 400 розкладених тіл, серед яких 383 повних людських тіла та 6 часткових.
Військова контррозвідка СБУ у взаємодії з Головнокомандувачем ЗСУ зірвала спробу РФ отримати дані про авіаційну інфраструктуру українських Повітряних Сил.