Окупанти змушують людей з інвалідністю у Бердянську працювати на потреби “сво”
Джерело: Центр національного спротиву
У тимчасово окупованому Бердянську у центрі людей з інвалідністю команда “народного фронту путіна” організувала “волонтерський центр”. Пацієнтів змушують плести маскуваьні сітки для російських військових.
“Окупанти використання праці людей з обмеженими фізичними можливостями цинічно аргументують тим, що плетіння має цілющі властивості для хворих і розвиває дрібну моторику”, – йдеться на сайті Центру національного спротиву.
Також у Центрі повідомляють, що практика використання праці незахищеної верстви населення є звичайною для росіян.
У школах тимчасово окупованої Луганщини для учнів організовують пропагандитські заходи. Зокрема діти виготовляють окопні свічки для російських військових. Такі заняття проводять у рамках кремлівської програми “Луганський характер” від початку навчального року.
- Російські війська окупували ще чотири населені пункти Донецької області. Про це свідчать дані порталу DeepState.
- За словами командира третьої бригади Нацгвардії України Олексія Хільченка, російські війська готуються до наступу в Запорізькій області.
Після нічної атаки Росії на Україну міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що тиск має бути спрямований на Москву, а не на Київ.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія нібито готова до укладення мирної угоди, і тепер, за його словами, черга за Україною.
Колишній радник президента Польщі з міжнародних питань професор Роман Кузьняр високо оцінив виступ у Сеймі глави МЗС Радослава Сікорського, котрий відзначивши найскладнішу міжнародну політику за минуле десятиліття, зауважив, що доки НАТО залишається ефективним альянсом — Росія не має шансів на перемогу.
Поки Сполучені Штати посилюють тиск на Україну щодо домовленостей із Росією, в європейських столицях зростає занепокоєння щодо затягування повномасштабної війни.
З лютого 2023 року застосування росіянами небезпечних хімічних речовин набуло системного характеру. Попри заяви про повне знищення хімічної зброї, країна-агресор зберігає промислові потужності для її відновлення та виробництва.