OpenAI має намір спрямувати щонайменше $100 млрд на розвиток – Bloomberg
Джерело: Bloomberg
Компанія OpenAI, яка розробила чат-бот ChatGPT зі штучним інтелектом, веде переговори з інвесторами про залучення нового раунду фінансування на 100 млрд доларів США або більше.
Як розповіли в агентстві, інвестори, які потенційно будуть залучені до нового раунду збору коштів, були включені в попередні обговорення.
При цьому вказано, що низка деталей, таких як умови, оцінка та час раунду фінансування, ще не визначені та можуть змінитися.
За даними CBInsights, якщо цей раунд фінансування відбудеться за планом, це зробить OpenAI другим за цінністю стартапом у США, поступившись лише корпорації Space Exploration Technologies Corp. Ілона Маска.
Своєю чергою, в OpenAI відмовилися від коментарів.
Раніше стало відомо, що на початку січня компанія збирається завершити окрему тендерну пропозицію, яка дозволить співробітникам продати свої акції на суму 86 мільярдів доларів США.
Зазначається, що нині компанія стала найпопулярнішим стартапом Кремнієвої долини, зокрема, залучивши на сьогодні 13 мільярдів доларів від Microsoft.
- Компанія OpenAI повідомила про отримані скарги від деяких користувачів про те, що чат-бот GPT-4 лінується.
- Компанія OpenAI розповіла, що створила сервіс, який дозволяє налаштувати індивідуальні версії свого онлайн-чат-бота ChatGPT і ділитися ними в Інтернеті.
- Компанія OpenAI випустила версію ChatGPT Enterprise, яка орієнтована на великий бізнес. Клієнтам пропонують більше безпеки, конфіденційності та швидший доступ до їхніх технологій.
Королівські родини різних країн традиційно володіють багатствами, розміри яких вражають. Від палаців з сотнями кімнат до розкішних автопарків і ювелірних прикрас, їхні витрати сягають небачених масштабів.
Американський мільярдер Ілон Маск давно обіцяв, що протягом наступних тридцяти років людство може заселити Марс. Утім Біолог Келлі та художник Зак Вайнерсміти у книзі “Місто на Марсі: чи можемо ми заселити космос, чи маємо ми заселити космос, і чи справді ми продумали це?” зібрали кілька аргументів проти.
Експрезидентка Тайваню Цай Ін Вень заявила, що США мають першочергово спрямовувати військову допомогу Україні, оскільки у Києва більш термінова потреба у підтримці, ніж у Тайваню.
Китайські медики зробили перші кроки у напрямку нового методу лікування хвороби Альцгеймера. Вони провели операцію, яку називають “цервікальне шунтування”, і спостерігали перспективні результати.
В Японії вперше затримали групу людей за ймовірне порушення закону про авторські права на популярні твори, зокрема фільм “Ґодзілла мінус один” та аніме “Повелитель III”.