OpenAI відклала запуск GPT Store для кастомних чат-ботів

Джерело: Bloomberg

Компанія OpenAI відклала запуск GPT Store для кастомних чат-ботів, посилаючись на перерву, спричинену змінами в керівництві. Йдеться про ситуацію з головним виконавчим директором Семом Альтманом.

Компанія розіслала електронні листи користувачам, які створювали власні чат-боти GPT, повідомивши, що планує запустити GPT Store на початку 2024 року. Спершу запуск планували наприкінці 2023 року.

“Хоча ми очікували випустити його цього місяця, кілька несподіваних обставин завадили нам!”, – сказано в електронному листі.

6 листопада на своїй першій конференції розробників компанія оголосила, що користувачі тепер можуть створювати свої власні версії ChatGPT без необхідності вивчення кодування. Цей крок, ймовірно, має допомогти стартапу здобути конкурентну перевагу в насиченому ринку.

Тоді компанія також оголосила про намір представити GPT Store пізніше того ж місяця, де користувачі зможуть знаходити індивідуальні чат-боти від інших користувачів, а також заробляти гроші на власних розробках, схожих до App Store.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Колишня міністерка закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, що залишила рідну країну після звинувачень у зв’язках із Росією, заявила, що остаточно переїхала до РФ.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.