Партнерка жертви Голокосту звинувачує Ілона Маска в байдужості під час візиту до Аушвіца

Партнерка чоловіка, який пережив Голокост, Джулі Ґрей виступила з критикою на адресу Ілона Маска, звинувачуючи його у байдужості до трагічної історії Аушвіца під час спільного візиту до концентраційного табору.
Джерело: Facebook Джулії Грей.
Ґрей, яка супроводжувала свого коханого Гідона Лева, вижившого з Голокосту, розповіла про враження у дописі на Facebook: “Я бачу, як люди пишуть, що Ілон відвідав Аушвіц торік, і тому його недавній ‘жест’ не є антисемітським. Я була там теж. Торік. З Ілоном. Мені соромно, що маю фото цього на телефоні. Моя любов, Гідон Лев, був “спеціальним гостем” цього фотозаходу. Ми тоді думали, що це буде гарна реклама, але сьогодні я б не поділилася цими світлинами”.

Джулі Грей та Гідон Лев; Джерело: Facebook
Ґрей зазначила, що під час туру Маск залишався абсолютно байдужим до побаченого:
“Я спілкувалася з Ілоном Маском, провела з ним години й пройшла разом через Аушвіц. Він бачив моторошні купи волосся, багажу та взуття, освітлені фіолетовим світлом для збереження”.
За словами Ґрей, цей візит мав величезне значення для її партнера, адже там, на марші смерті, загинув його батько. Маск, однак, зосереджувався лише на своїй публічності та позував для камер: “Для Гідона це був величезний момент. А для Ілона — престур і охорона. Він був абсолютно відсторонений. Коли Маск поклав вінок, а Гідона проігнорували, він просто пішов, під звуки затворів фотоапаратів”.
Вона сказала, що Маск є просто соціопатом і тролем, і зробити після тієї зустрічі висновок, що він є другом для євреїв – наївно.
Ці заяви з’явилися після того, як Маска звинуватили у виконанні “нацистського вітання” під час інавгурації Дональда Трампа 20 січня. Маск заперечив ці обвинувачення, стверджуючи, що його дії були невірно інтерпретовані. Захисники мільярдера стверджують, що той жест означав “віддати серце натовпу” або був римським салютом.
Ґрей наголосила: “Чи Маск антисеміт? Люди, насправді гірше – йому все одно”.
- Ілон Маск, американський мільярдер, виступив через відеозв’язок на з’їзді ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” (AfD). Маск заявив, що партія є головною надією для Німеччини. Щодо одного з провідних лідерів ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” (AfD) Бйорна Гьоке відбудеться судовий процес за використання нацистських гасел на партійному мітингу. Голову AfD у землі Тюрінгія звинувачують у використанні фрази “Alles für Deutschland” (“Все для Німеччини”), яку раніше використовувала нацистська партія під керівництвом Адольфа Гітлера.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.