Під час нічної атаки на Одещину росіяни поцілили у термінали з зерном: знищено понад 100 тонн продукції

Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер

Вночі 21 липня – четверту ніч поспіль – російські окупанти атакували Одеську область. Ціллю загарбників знову стало українське зерно.

За інформацією Олега Кіпера, на світанку російські армійці випустили по Одещині крилаті ракети типу “Калібр” з ракетоносія у Чорному морі.

Ворожі ракети поцілили у термінали з зерном одного з агропідприємств області.

Як наслідок – знищено 100 тонн гороху та 20 тонн ячменю.

Окрім цього, внаслідок вибуху були поранені двоє осіб, які зазнали різаних ран склом.

Згодом Кіпер додав, що намагаючись обійти системи протиповітряної оборони, ворог спрямовував ракети на мінімальній висоті, використовуючи особливості ландшафту.

У зерносховища поцілили дві ракети. Спалахнула пожежа і вже під час боротьби з вогнем пролунала повторна тривога.

Ще одна ракета поцілила в те саме підприємство, понівечивши сільськогосподарську та рятувальну техніку. Пожежу на площі понад 200 кв. м оперативно ліквідовано.

4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 лютого. З початку доби відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячішою була ситуація на Покровському, Торецькому напрямках та на Курщині.

Верховна представниця Євросоюзу з закордонних справ Кая Каллас заявила, що трибунал для лідера РФ Володимира Путіна працюватиме, навіть якщо президент США Дональд Трамп досягне мирних переговорів з господарем Кремля щодо України.

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Пірсу Моргану розповів про втрати під час повномасштабної війни з Росією та оцінив реальність повернення всіх окупованих ворогом територій.

Російський опозиційний політик Михайло Ходорковський та підприємець Борис Зімін допоможуть російськомовним медійним, правозахисним, аналітичним та гуманітарним проєктам, які працюють в Україні, і залишилися без фінансування від Держдепу США.