Під ранок російські БпЛА атакували Київ: зафіксовано кілька займань, є постраждалі

Джерело: КМВА

Під ранок 12 квітня Київ опинився під атакою російських безпілотників. Не обійшлось без наслідків та постраждалих.

Сигнал повітряної тривоги у Києві пролунав о 4:11. Завершилась тривога о 5:17.

Унаслідок атаки та падіння уламків збитих БпЛА зафіксовано наслідки у двох районах – Святошинському і Дарницькому.

Святошинський район:

  • пожежа на площі 1500 кв. м в складській будівлі;
  • пожежа у 2-х складських будівлях на площі 1000 та 150 кв. м з частковою руйнацією, на території промислового підприємства, на іншій локації;
  • падіння уламків збитого дрона на спортивний майданчик та сусідні будівлі. Пошкоджено скління вікон, фасад однієї з будівель. Без інформації про займання.

Дарницький район:

  • на території, суміжній з передмістям Києва, зруйновано приватний будинок.

Внаслідок ворожої атаки постраждали два чоловіки. Попередньо, їхньому життю нічого не загрожує.

  • У ніч на 10 квітня в Центрі порятунку диких тварин “Wild animals” загинули двоє зайченят. Причиною трагедії став вибух збитого ворожого безпілотника, який стався просто над Центром.

Посольство США в Києві попереджає про можливу масштабну повітряну атаку, яка може статися в будь-який момент протягом наступних кількох днів.

Президентка Мексики Клаудія Шейнбаум повідомила, що її країна подала до суду на компанію Google за те, що вона позначає Мексиканську затоку як “Американську” для користувачів зі США.

Після того, як міністерка освіти США оголосила, що Гарвард більше не отримуватиме федеральних грантів, у мережах з’явилося зображення, на якому нібито видно, як університет додає рукописні червоні позначки на документ, підкреслюючи граматичні помилки. Однак насправді це було лише жартом від користувача X, який зробив ці позначки заради жарту.

Президент Польщі Анджей Дуда розкритикував військовий парад у Москві, зазначивши, що історична правда полягає в тому, що саме Росія, разом з нацистською Німеччиною, розпочала Другу світову війну, напавши на Польщу у 1939 році.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга повідомив, що Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини.