Після заяв Ердогана Ізраїль відкликає своїх дипломатів із Туреччини

Джерело: Sky News

Міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен відкликав дипломатів з Туреччини через погіршення відносин між двома країнами.

Він також сказав, що Ізраїль оцінить свої відносини з Туреччиною. 

“Враховуючи серйозні заяви з боку Туреччини, я розпорядився повернути дипломатичних представників, щоб провести переоцінку відносин між Ізраїлем і Туреччиною”, – сказав Коен.

Це сталося після того, як президент Туреччини Таїп Ердоган повторив заяви про те, що Ізраїль є окупантом Палестини, а бойовики ХАМАС не є терористами.

Про це він заявив сьогодні, 28 жовтня, на масовому пропалестинському мітингу в Стамбулі. 

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.